+420 583 250 434   +420 778 491 354 vyslouzilm@seznam.cz

Krátce z historie temenické ambulance

Multifunkční středisko na sídlišti  Temenice bylo vybudováno v 80. letech minulého století. Na jeho zprovoznění se podíleli četní šumperští občané, kteří zde odpracovali řadu brigádnických hodin v rámci  tehdy populární  akce Z.
Soukromou gynekologickou ambulanci v objektu patřícímu městu Šumperk  otevřeli 1.6. 2003 MUDr. Jaroslav Mohapl a MUDr. Miloš Luskač, tehdejší primář a zástupce primáře porodnicko – gynekologického oddělení NsP Šumperk. Nejdříve se v ordinaci střídali, po dvou letech byla ambulance adaptována a lékaři tak mohli ordinovat. souběžně. Tento režim byl ukončen roku 2006 tragickou smrtí MUDr. Luskače. Od roku 2007 byl změněn právní statut ordinace na Mohapl Jaroslav, s.r.o.   V roce 2009 byl umožně odkup  prostor všech ambulancí od města pronajímatelům. Od 1.4. převzal roli jednatele společnosti  a funkci hlavního lékaře MUDr. Miloš Vysloužil. Společnost byla zároveň přejmenována na Temegyn92,s.r.o.
V současné době jsou provozovány v prostorách zdravotního střediska – krom gynekologie také ambulance praktického lékaře, dvě stomatologické, dále ordinace ortopedická, dětská, rehabilitační a psychiatrická.

Author Info

Dr. Vysloužil

No Comments

Comments are closed.